Hakkımızda

SUDECİCEK.COM Türkiye'nin bir çok bölgesindeki dağıtım noktaları ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. sevdiklerinize çiçek yollamak için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, her biri alanında uzman olan çiçekçiler tarafından özenle tasarlanmış birbirinden güzel çiçek çeşitleri, SUDE ÇİÇEK kalite ve güvencesiyle beğenilerinize sunuluyor!

SUDECİCEK.COM çiçekler kategorisinde; katılamayacağınız iş yeri açılışlarına tebriklerinizi sunmak, anma ve kutlama gibi çeşitli törenlerde orada olamasanız bile en azından adınızın yer almasını sağlamak ya da dostlarınızın en zor günlerinde onlara her zaman yanlarında olacağınızı göstermek için tercih edebileceğiniz pek çok kaliteli ürün yer almaktadır. Şık ve zarif tasarımları ile öne çıkan; gerbera, karanfil ve glayor gibi pek çok çiçek türünün farklı renkleri kullanılarak hazırlanmış olan çelenkler arasından, siz de yakınlarınıza göndermek için uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Farklı durumlar ve kişiler için uygun olabilecek, taptaze çiçekler kullanılarak hazırlanmış çiçek çeşitlerini SUDE ÇİÇEK sayfalarında ayrıntılı bir şekilde inceleyeblir, beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz an, dilediğiniz yerden online olarak sipariş edip ulaşmasını istediğiniz adrese güvenli teslimat ile yollayabilirsiniz!

SUDECİCEK.COM, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren, özenle hazırlanan çelenkleri itinayla adreslerine teslim etmektedir.
SUDECİCEK.COM kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkesidir.